شهرهای الکترونیک استان : در صورتی که سایر شهرهای استان شما نیز الکترونیکی شده باشد ، شما قادر می باشید از منوی روبرو وارد سایر شهرها شوید. توجه فرمایید که شما می توانید با نام کاربری و کلمه عبور خود نیز وارد قسمت عضویت این شهرها شوید و به کلیه امکانات کاربری خود دستیابی پیدا کنید. برا برای مشاهده نقشه شهرهای الکترونیک ایران اینجا را کلیک کنید.
خدمات دولت به شهروندان خدمات دولت به بخش خصوصی خدمات الکترونیک دولتی ، خدماتی هستند که از طرف سازمان ها و ادارات دولتی ارائه می شود. این خدمات در دو بخش : خدمات دولت به شهروندان - خدمات دولت به بخش خصوصی ، برای شما ارائه شده است.
هفته وحدت بازدید مرکز رشد خرید شارژ
برای استفاده از تمامی
امکانات خدمات شهر
الکترونیک نیاز به
عضویت دارید.
امروز:
اوقات شرعی:
اذان صبح :
طلوع آفتاب :
اذان ظهر :
غروب آفتاب :
اذان مغرب :
آب و هوای امروز
بیشترین دما : 30 درجه سانتیگراد
کمترین دما : 12 درجه سانتیگراد
جهت وزش باد : شمال به جنوب
سرعت وزش باد : 5 Km/H
میزان دید : 5 کیلومتر
میزان بارش باران : صفر
خدمت الکترونیک
 عنوان خدمت : بیمه البرز/ بیمه عمر/ بیمه عمر و تشکیل سرمایه
 نوع دسترسی : حضوری
 آدرس اینترنتی :
 تلفکس:
 سامانه پیام کوتاه:
شرح خدمت
در اين نوع بيمه شما هم زمان با سرمايه گذاري به منظور تامين هزينه هاي نحصيل ،ازدواج و يا تهيه مسكن فرزندان ... تامين خانواده خود ، از مزاياي بيمه فوت بهر علت ، فوت به علت حادثه ، از كار افتادگي كلي و دائم ، نقص عضو و هم چنين در مقابل هزينه هاي سنگين بيماري هاي صعب العلاج مانند سكته قلبي ، سكته مغزي ، انواع سرطان ، پيوند اعضا اصلي بدن و عمل جراحي كرونر قلب استفاده نماييد.

شما با خريد اين نوع بيمه نامه مي توانيد در پايان مدت بيمه ، ذخيره انباشته شده خود را به همراه سود هاي ايجاد شده ناشي از سرمايه گذاري بهينه شركت بيمه البرز مي باشد به صورت يكجا دريافت كرده و يا آن را تبديل به يكي از انواع بيمه نامه هاي مستمري جهت تامين دوران بازنشستگي خود نماييد و مطمئن باشيد كه اين نوع بيمه نامه ها وسيله اي مطمئن براي مبارزه با تورم مي باشد.

• اندوخته پس انداز شده به همراه سود حاصله و همچنين سرمايه بيمه عمر در صورت فوت به افراد منتخب شده شما پرداخت مي گردد.

• در بيمه هاي عمر و تشكيل سرمايه شما مي توانيد به دلخواه سرمايه يا حق بيمه خود را به هر ميزان كه مايل باشيد انتخاب نماييد و در هر زمان و در ابتداي هر سال بيمه اي آن را افزايش يا كاهش دهيد.

• اين نوع بيمه نامه در حكم اوراق بهادار بوده و هم چنين معاف از پرداخت هر گونه ماليات مي باشد.

• در صورت از كار افتادگي كامل و دائم و قبل از سن 60 سالگي از پرداخت حق بيمه معاف شده و در پايان مدت بيمه نامه اندوخته ايجاد شده به همراه سود هاي متعلقه را دريافت نماييد.

• شما مي توانيد در زمان نياز از محل اندوخته هاي خود و پس از سپري شدن مدت يكسال از شروع بيمه نامه و مبلغي به ميزان حداكثر 90 درصد اندوخته خود و بدون نياز به هيچگونه ضامني وام دريافت نماييد.

• در صورتيكه شما مايل به ادامه بيمه نامه خود نباشد پس از گذشت مدت يكسال از شروع بيمه نامه مي توانيد بيمه نامه خود را بازخريد نماييد و سود هاي مربوطه را نيز دريافت نماييد.

• اگر شما در طول مدت بيمه نامه قادر به پرداخت حق بيمه نباشيد ضمنا تمايلي نيز به بازخريد نمودن بيمه نامه خود نداشته باشيد مي توانيد سرمايه خود را مخفف نموده و در پايان مدت بيمه نامه سرمايه مخفف را به همراه سود هاي ايجاد شده دريافت نماييد .
مراحل اصلی خدمت
"اطلاعات در حال تکمیل است"
مدارک مورد نیاز
"اطلاعات در حال تکمیل است"
سایر توضیحات
فرم های مورد نیاز
نام و نام خانوادگی متولی خدمت
-
سمت متولی به خدمت
-
تلفن تماس با متولی خدمت
-
شماره اتاق متولی خدمت
-
مراکز ارائه کننده خدمت
قوانین مربوطه خدمت
هزینه های خدمت
-
دستگاه های مرتبط
-
مدت زمان اجرای خدمت
-
شرایط خاص خدمت
-
تصویر گردش کار
  تعداد بازدید : 1