شهرهای الکترونیک استان : در صورتی که سایر شهرهای استان شما نیز الکترونیکی شده باشد ، شما قادر می باشید از منوی روبرو وارد سایر شهرها شوید. توجه فرمایید که شما می توانید با نام کاربری و کلمه عبور خود نیز وارد قسمت عضویت این شهرها شوید و به کلیه امکانات کاربری خود دستیابی پیدا کنید. برا برای مشاهده نقشه شهرهای الکترونیک ایران اینجا را کلیک کنید.
خدمات دولت به شهروندان خدمات دولت به بخش خصوصی خدمات الکترونیک دولتی ، خدماتی هستند که از طرف سازمان ها و ادارات دولتی ارائه می شود. این خدمات در دو بخش : خدمات دولت به شهروندان - خدمات دولت به بخش خصوصی ، برای شما ارائه شده است.
هفته وحدت بازدید مرکز رشد خرید شارژ
برای استفاده از تمامی
امکانات خدمات شهر
الکترونیک نیاز به
عضویت دارید.
امروز:
اوقات شرعی:
اذان صبح :
طلوع آفتاب :
اذان ظهر :
غروب آفتاب :
اذان مغرب :
آب و هوای امروز
بیشترین دما : 30 درجه سانتیگراد
کمترین دما : 12 درجه سانتیگراد
جهت وزش باد : شمال به جنوب
سرعت وزش باد : 5 Km/H
میزان دید : 5 کیلومتر
میزان بارش باران : صفر
خدمت الکترونیک
 عنوان خدمت : بیمه البرز/ بیمه عمر
 نوع دسترسی : حضوری
 آدرس اینترنتی :
 تلفکس:
 سامانه پیام کوتاه:
شرح خدمت
شما با خريد اين نوع بيمه نامه مي توانيد در پايان مدت بيمه ، ذخيره انباشته شده خود را به همراه سود هاي ايجاد شده ناشي از سرمايه گذاري بهينه شركت بيمه البرز مي باشد به صورت يكجا دريافت كرده و يا آن را تبديل به يكي از انواع بيمه نامه هاي مستمري جهت تامين دوران بازنشستگي خود نماييد و مطمئن باشيد كه اين نوع بيمه نامه ها وسيله اي مطمئن براي مبارزه با تورم مي باشد.

• اندوخته پس انداز شده به همراه سود حاصله و همچنين سرمايه بيمه عمر در صورت فوت به افراد منتخب شده شما پرداخت مي گردد.

• در بيمه هاي عمر و تشكيل سرمايه شما مي توانيد به دلخواه سرمايه يا حق بيمه خود را به هر ميزان كه مايل باشيد انتخاب نماييد و در هر زمان و در ابتداي هر سال بيمه اي آن را افزايش يا كاهش دهيد.

• اين نوع بيمه نامه در حكم اوراق بهادار بوده و هم چنين معاف از پرداخت هر گونه ماليات مي باشد.

• در صورت از كار افتادگي كامل و دائم و قبل از سن 60 سالگي از پرداخت حق بيمه معاف شده و در پايان مدت بيمه نامه اندوخته ايجاد شده به همراه سود هاي متعلقه را دريافت نماييد.

• شما مي توانيد در زمان نياز از محل اندوخته هاي خود و پس از سپري شدن مدت يكسال از شروع بيمه نامه و مبلغي به ميزان حداكثر 90 درصد اندوخته خود و بدون نياز به هيچگونه ضامني وام دريافت نماييد.

• در صورتيكه شما مايل به ادامه بيمه نامه خود نباشد پس از گذشت مدت يكسال از شروع بيمه نامه مي توانيد بيمه نامه خود را بازخريد نماييد و سود هاي مربوطه را نيز دريافت نماييد.

• اگر شما در طول مدت بيمه نامه قادر به پرداخت حق بيمه نباشيد ضمنا تمايلي نيز به بازخريد نمودن بيمه نامه خود نداشته باشيد مي توانيد سرمايه خود را مخفف نموده و در پايان مدت بيمه نامه سرمايه مخفف را به همراه سود هاي ايجاد شده دريافت نماييد .

فواید بیمه عمر ساده زمانی
هدف اصلی بیمه عمر پاسخگویی به نیازهای آتی و تامین آتیه خانواده بیمه شده یا اشخاص ثالث است که به نمونه هایی از آن در ذیل اشاره می شود :
1- سرمایه بیمه عمر به حفظ بقاء و شرایط زندگی خانواده ای که سرپرست و نان آور خود را از دست می دهد ،کمک خواهد کرد .
2- سرمایه بیمه عمر ، تأمین هزینه‌های زندگی و آینده اقتصادی فرزندان خردسال یا فرزندان معلول و ناتوانی که فوت پدر و مادر، آنها را در شرایط دشواری قرار می دهد تضمین خواهد کرد .
3- سرمایه بیمه عمر می تواند تأمین‌کننده سرمایه ای معادل مهریه همسر باشد تا پس از فوت بیمه شده و پرداخت سرمایه بیمه توسط شرکت بیمه ، متوفی در این خصوص دین خود را ادا نموده باشد .
4- سرمایه بیمه عمر می تواند به عنوان اعتبار و وثیقه ای برای دریافت وام باشد تا وام دهنده یا ضامن بیمه شده مطمئن شود که در صورت فوت بیمه‌شده شرکت بیمه از محل سرمایه بیمه عمر،نسبت به تسویه مانده بدهی بیمه شده اقدام و موجبات فک رهن مرهونات یا رفع دین ضامنین را فراهم نماید .
5- برای افرادی‌که با توجه به شرایط خاص خود انجام سفر حج را در زمان حیات محتمل نمی دانند ، سرمایه بیمه عمر می تواند صرف هزینه های یک سفر نیابتی توسط شخصی که وی تعیین می کند ، شود.
6- معافیت مالیاتی سرمایه بیمه عمر از مالیات بردر آمد و مالیات بر ارث از دیگر فواید بیمه عمر ا ست .
7- با بیمه نامه عمر ، بیمه شده می تواند استفاده کننده از سرمایه بیمه را مؤسسات عام المنفعه و انجام امور خیریه قرار دهد و اجر اخروی را برای خود ذخیره کند .
نکات مهم :
1- بیمه نامه عمر ارائه شده از سوی شرکتهای بیمه با سایر پوششهای بیمه ای بیمه شده در سازمان تامین اجتماعی یا سایر صندوقهای بازنشستگی منافاتی نداشته و می تواند به عنوان مکمل آنها خریداری شود .
2- یکی از شرایط اصلی بیمه نامه عمر ساده زمانی (انفرادی ) وضعیت سلامتی بیمه شده است و از آنجا که با افزایش سن علاوه براینکه نرخ بیمه عمر افزایش می یابد ،احتمال بروز بیماری و عوارضی که مانع از ارائه بیمه عمر می شود نیز بیشتر خواهد شد،لذا پیشنهاد می‌شود در سنین جوانی و به‌ویژه در زمان سلامتی نسبت به خرید بیمه نامه برای خود اقدام نمایند.
3- بیمه عمر ساده زمانی به صورت انفرادی یا گروهی به شرکتها ، سازمانها ، موسسات و گروههای دولتی و غیر دولتی قابل ارائه خواهد بود .
مراحل اصلی خدمت
"اطلاعات در حال تکمیل است"
مدارک مورد نیاز
"اطلاعات در حال تکمیل است"
سایر توضیحات
فرم های مورد نیاز
نام و نام خانوادگی متولی خدمت
-
سمت متولی به خدمت
-
تلفن تماس با متولی خدمت
-
شماره اتاق متولی خدمت
-
مراکز ارائه کننده خدمت
قوانین مربوطه خدمت
هزینه های خدمت
-
دستگاه های مرتبط
-
مدت زمان اجرای خدمت
-
شرایط خاص خدمت
-
تصویر گردش کار
  تعداد بازدید : 1